Novosti

U čast naše nebeske zaštitnice Svete Margarete i Majke Božje Bistričke (slavi se 13. srpnja) nastavili smo tradiciju Hodočašća u Mariju Bistricu i kupanje u termama Jezerčica.
10. srpnja je naših pedesetak članova Podružnice bilo na Hodočašću u Mariji Bistrici, a kasnije na ručku i kupanju u termama Jezerčica.
Bio je to lijepi dan ispunjen duhovnim zadovoljstvom, druženjem i kupanjem.





Natrag