Nastavljen pobjednički niz košarkaša - Općina Donja Dubrava

KK Mladost Ivanovec : KK Dubravčan
53 : 58  ( 17:12, 12:17, 8:13, 16:16 )

KK Dubravčan :  Klipić Ka. 22, Horvat B. Igrec K. 4, Ujlaki B. 2, Klipić Kr. 5, Raić F. 12, Ribić B. 13,
Trener : Lukša R.

Uspješno započinjemo 2023. godinu pobjedom protiv Mladosti iz Ivanovca te nastavljamo pobjednički niz iz 2022. Počinjemo odlično, nekoliko laganih koševa te uz solidnu obranu vodimo veći dio prve četvrtine. Ipak domaćin je posložio redove i na kraju četvrtine prelazi u vodstvo. U drugoj četvrtini pojačavamo tempo, ulaze i dvije trice te na poluvrijeme odlazimo rezultatom 29 : 29.Nastavljamo istim tempom, domaćin već vidno umoran uspijeva nam ubaciti tek osam poena u trećoj četvrtini. Iako i mi vidno umorni uspijevamo povećati prednost na +5.
U posljednju četvrtinu ulazimo s dvije trice našeg kapetana i najboljeg pojedinca te večeri Karla Klipića te do pred kraj susreta imamo i deset poena prednosti. U zadnjim minutama gubimo nekoliko lopti te pružamo domaćinu šansu da se rezultatski približi koju on ne koristi te dobivamo susret 58:53. Igrali smo toplo-hladno, nekoliko dobrih minuta pa opet pad u igri i tako do kraja susreta. Ipak vidi se pomak u igri te karakter momčadi kada je najvažnije. Svi igrači su dobili priliku koju su maksimalno iskoristili.
Slijedi nam gostovanje u Murskom Središću protiv Rudara od kojeg smo u prvom susretu izgubili za četiri poena.