Tenisači odradili proljetno čišćenje - Općina Donja Dubrava

Novosti

Petnaestak članova TK Dubravčan okupilo se u subotu ujutro 14.3. 2020. na Krbulji kako bi otišli očistiti bivšu deponiju smeća. Pošto nas je bilo iznenađujuće puno jedan dio je otišao očistiti deponiju smeća, a drugi dio je ostao na Krbulji i počeo uređivati okoliš i same teniske terene.
Ekipa koja je čistila na bivšoj deponiji smeća zaključila da za neke neodgovorne pojedince to nije bivša deponije nego smatraju da se i sada može tamo voziti smeće jer se nakupilo dosta toga.
Poslije čišćenja deponije svi zajedno nastavili smo uređivati teniske terene kako bi se pripremili za novu tenisku sezonu.
Kao što je već rečeno skupilo nas se dosta pa je atmosfera na radnoj akciji bila zabavna, ali nadasve radna.







Natrag