Pobjeda nogometaša u Gardinovcu - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U minulom, 25. kolu natjecanja u 2. međumurskoj nogometnoj ligi skupina A, nogometaši „Dubravčana“, teže su od očekivanog izborili pobjedu u Gardinovcu, protiv domaćeg NK „Radnički“. Domaćini dolaze u vodstvo već u drugoj minuti. Strijelac je Danijel Lovrek. Do kraja poluvremena „Dubravčan“ ipak preokreće rezultat u svoju korist na 2:1. Strijelci su Horvat Dražen (19. min) i Rebrek Lovro (25. min). Početkom drugog poluvremena, točnije u 49. minuti svoj drugi pogodak za domaćina postiže Danijel Lovrek i izjednačava na 2:2. Do kraj utakmice „Dubravčan“ promašuje niz izglednih prilika, ali ipak uspijeva postići pogodak za pobjedu. Strijelac pobjedonosnog gola bio je Lovro Rebrek u 90 minuti utakmice.

Suci : Aldić Damir (Strahoninec), Sokač Josip (Podturen), Čeke Mladen (Ferketinec) i Križarić Stjepan (Čakovec) – delegat.