Visoko 2. mjesto u jesenskom dijelu prvenstva - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U posljednjem 15. kolu jesenskog dijela prvenstva nogometaši “Dubravčana“ odigrali su neriješeno 1:1 kod domaćeg NK „Budućnost“ iz Miklavca (treći na tablici). U borbenoj i neizvjesnoj utakmici podjela bodova najpravedniji je rezultat. Dubravčan je pobjedu mogao osigurati u prvom poluvremenu, dok je domaćin bio bolji u drugom poluvremenu. „Budućnost“ je povela u 17 minuti, dok je Dubravčan bod osigurao u posljednjoj 90-toj minuti utakmice. Strijelac je bio Miroslav Lovrek. Ovom remijem „Dubravčan“ je ostao na 2. mjestu na tablici ( 5 bodova iza vodećeg NK „Kraljevčan 38“  iz Donjeg Kraljevca) sa osvojenih 35 boda uz impresivnu gol razliku 58 : 10.
Sastav: Tomica Međimurec, Damir Ribić, Goran Klemenčić, Dominik Jadan -kapetan, Miroslav Lovrek, Matija Črnila, Dražen Horvat, Dejan Švenda,  Atila Šolo, Goran Posavec i Nikola Blažinčić, - rezerve: Filip Mirić, Dalibor Međimurec, Ivan Horvat,  Karlo Hraščanec, Ivan Hajdinjak,  Damjan Jadan i Sandro Vidović. Ušli u igru u drugom  poluvremenu  Dalibor Međimurec,  Damjan Jadan i Ivan Hajdinjak.