Na „Krbulji“ Dubravčanu samo bod - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U 26. kolu natjecanja u II međimurskoj ligi skupina A, nogometaši NK “Dubravčan“ kao domaćini upisali su osmi remi, – i to protiv  NK „ČSK“ iz Čehovca, sa  rezultatom 1:1, poluvrijeme 1:1. „Dubravčan“ je tokom cijele utakmice bio nadmoćan, a pogotovo u drugom poluvremenu kada je pred kraj utakmice propustio nekoliko 100%-tnih prilika za gol. Dubravčan je poveo već u 3 minuti autogolom gostiju, a NK „ČSK“ izjednačio je u 42. minuti prvog poluvremena.
Na tablici sa ukupno 41 boda (11 8 7  53:37)  „Dubravčan“ se nalazi na 5. mjestu.
Sastav: Tomica Međimurec, Damir Ribić,  Dalibor Međimurec, Dominik Klarić, Nikola Kučan,  Miroslav Lovrek, Dominik Jadan -kapetan, Josip Igrec, Lovro Balažinec, Dejan Švenda i Nikola Blažinčić,  Rezerve: Goran Posavec, Karlo Hraščanec Aleksandar Čižmešija i Benjamin Brljak. (svi su ušli u igru u drugom poluvremenu).
Iduće kolo „Dubravčan“ gostuje kod NK „Kraljevčana 38“ iz Donjeg Kraljevca.  Utakmica se igra u nedjelju 28.05.2017. godine s početkom u 17:30 sati.