Remi nogometaša u Miklavcu - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U 18. kolu natjecanja u II međimurskoj ligi skupina A, nogometaši NK “Dubravčan“ upisali su sedmi remi. Na gostovanju kod „Budućnosti“ iz Miklavca odigrali su neriješeno 1:1. „Dubravčan“ je poveo u 8 minuti utakmice (Josip Igrec) , a domaćin je izjednačio u 24 minuti iz jedanaesterca. U posljednjoj minuti utakmice Dubravčan je mogao i pobijediti jer je domaći igrač na gol crti spriječio pogodak. U 66 minuti teže se ozlijeđen Ivan Horvat, kojemu je izvršen operativnih zahvat tetive. On je osmi igrač teže ozlijeđeni (na bolovanju) igrač ove sezone.
Na tablici sa ukupno 25 bodova (6 7 5 28: 23)  „Dubravčan“ se nalazi na 7. mjestu.

Sastav: Tomica Međimurec, Damir Ribić, Dominik Jadan -kapetan, Nikola Kučan,  Miroslav Lovrek, Dalibor Međimurec ,Dominik Klarić, Dejan Švenda, Josip Igrec, Ivan Horvat  i  Nikola Blažinčić,   - rezerva  Aleksandar Čižmešija.  Ušao u igru u drugom poluvremenu umjesto Ivana Horvata (66. minuta).

Iduće kolo „Dubravčan“ domaćin je NK „Mladosti“ iz Dekanovca. Utakmica se igra u nedjelju, 02.04.2017.  s početkom u 16:00 sati.