Naši vatrogasci su redoviti sudionici Međunarodnog vatrogasnog natjecanja s ručnim špricama koje se održava u Svetoj Mariji. Tamo redovito odlaze s dvije natjecateljske ekipe, starijom i mlađom. Tako je bilo u nedjelju 7. kolovoza. Ove godine su oni stariji između 27 natjecateljskih ekipa bili dvadeseti, a mlađi jedanaesti. Kući su se vratili s jednim priznajem koje im je uručio domaćin i to za izloženu špricu.
