Nogometaši poraženi od „Galeba“ - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

Nogometaši Dubravčana su u 26. kolu, na domaćem terenu, poraženi od prvoplasirane ekipe NK „Galeb“ iz Oporovca rezultatom 1-4. Nogometaši iz Oporovca utakmicu su riješili već u prvom poluvremenu, postigavši tri pogotka te s rezultatom 0-3 otišlo na poluvrijeme. U drugom dijelu nogometaši Dubravčana su se malo pribrali, ali to nije bilo dovoljno za preokret. U drugom djelu svaka ekipa postiže po jedan pogodak. Prvo gosti iz kaznenog udarca, dok jedini za Dubravčan postiže Hajdinjak Ivan. Sljedeće nedjelje u sklopu 27.kola, nogometaši Dubravčana gostuju u Turčišću protiv drugoplasirane ekipe NK Borac PMP. Utakmica počinje u 17.00 sati.