Nogometašima susjedski derbi - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U 18.kolu II. Županijske lige – istok, nogometaši Dubravčana gostovali su u Donjem Vidovcu te zasluženo pobijedili domaćeg ligaša NK „Vidovčan“ rezultatom 3:1 i osvojili nova tri boda. Utakmica je praktički bila riješena već u prvom poluvremenu jer su igrači Dubravčana do poluvremena postigli sva tri pogotka. Na samom početku utakmice, u četvrtoj minuti, sudac Kolarić dosuđuje kazneni udarac za domaćina, koji domaćin promašuje tj. golman Fabić brani udarac. Poslije promašenog kaznenog udarca domaća ekipa kao da je stala, što su igrači Dubravčana dobro iskoristili te praktički postigli pogotke iz svih ponuđenih prilika u prvom dijelu. Strijelci za Dubravčan su bili Švenda Dejan (10´), Hajdinjak Ivan (26´) i Brljak Benjamin (40´). U drugom djelu Dubravčan ostaje bez dva igrača jer zbog ozljede.  Igru napuštaju Brljak i Horvat. Igrači Vidovčana uspijevaju smanjiti rezultat na 1-3, pogotkom Dalibora Hujsa u 58. minuti.