Remi NK Dubravčana i NK Mladosti - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

Pred oko tristotinjak gledatelja, jučer je NK Dubravčan u sklopu 22. kola podijelio bodove sa NK Mladost iz Svete Marije, rezultat je na kraju bio 1-1. I u ovaj utakmici Dubravčan je bio hendikepiran ne igranjem 3 standardna igrača, što zbog ozljeda što zbog žutih kartona. U prvom poluvremenu bilo je nekoliko prilika sa oba dvije strane. Bolje su se snašli gosti koji su poveli sa 0-1, lijepi pogodak sa nekih dvadesetak metara postiže Igrec David u 12 minuti. U drugom poluvremenu, u 61 minuti Dubravčan postiže pogodak za izjednačenje, strijelac je Brljak Benjamin. Naša ekipa imala još nekoliko izglednih prilika iz kojih se morao postići pogodak, no bez realizacije.

U sljedećem 23.kolu NK Dubravčan gostuje u Turčišću kod Borac PMP, utakmica se igra u subotu 19.04.2014 u 16.30 sati