Dubravčan zaustavljen u 1/4 kupa - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U srijedu 09.04.2014 NK Dubravčan je igrao 1/4 CUP-a Međimurskog nogometnog saveza te je poražen u Šenkovcu rezultatom 3-1. Naši igrači pružili su dobar otpor igračima Šenkovca koji igraju u I. Međimurskoj ligi. Dubravčan je dobro otvorio utakmicu, već u 10 minuti imamo kazneni udarac, ali ga na žalost promašujemo. Pred sam kraj poluvremena, iz slobodnog udarca primamo pogodak. Na poluvrijeme se odlazi rezultatom 1-0. U drugom poluvremenu, domaćin ima jedanaesterac, te ga uspješno realiziraju. Dubravčan smanjuje pogotkom Jadan Dominika isto iz jedanaesterca. Zadnjih 15´ Dubravčan igra s igračem manje. Ozlijedio nam se Horvat Ivan. I uz igrača manje Dubravčan se ne predaje, te pokušava postići i izjednačujući pogodak. Na žalost previše smo se otvorili i iz jedne kontre u 94´ primamo pogodak za konačnih 3-1 za domaćina.

Ostali rezultati 1/4 Cupa :
NK Mladost (I) – NK Međimurec                        0:0 (5-4)
NK Sloboda (S) – NK Mladost (Pal)       1:2
NK Centrometal – NK Međimurje           0:4

Parovi 1/2 Cupa,
NK Međimurje – NK Šenkovec
NK Mladost (Pal) - NK Mladost (I)
Prva utakmica polufinala igra se 23.04.2014.(srijeda) u 17 sati, a uzvrat 07.05.2014.(srijeda) u 17 sati.