U subotu 25. 1. 2014. u nazočnosti načelnika Dražena Misera i liječnika obiteljske medicine Ivana Dolenca, započeo je višemjesečni projekt: Program zdravog života. O provedbi projekta koji će se održavati kroz predavanja i radionice svakog utorka u 17,00 sati u prostorijama OŠ Donja Dubrava govorile su voditeljice Renata Kutnjak Kiš,dr.med. i Dijana Uvodić Đurić,dr.med. Predavanja i radionice vodit će medicinski stručnjaci koji će govoriti o prehrani, moždanom i srčanom udaru…
Važnost brige za vlastito zdravlje prepoznalo je tridesetak mještana koji su se uključili u Program zdravog života. Nakon uvodnog anketiranja svi polaznici dobili su uvid u svoje zdravstveno i fizičko stanje: mjeren je tlak, masa, razina šećera, kolesterola te triglicirida. Liječnice su razgovarale sa svakim ponaosob objasnile im njihovo zdravstveno stanje te dale korisne savjete i preporuke.
Sljedeći susret zakazan je u utorak, 28.1.u 17,00 sati u prostorima škole. Predavanje i radionicu na temu Važnost pravilne prehrane i redovite tjelesne aktivnosti za unaprjeđenje zdravlja održat će magistra nutricionizma Marijana Krajačić i Renata Kutnjak Kiš, dr.med, a rekretivni dio će voditi kineziolog Darko Varga. Ovom prilikom pozivamo sve zainteresirane mještane da se priključe ovom hvalevrijednom programu ( program je besplatan ) jer imamo priliku saznati puno korisnih savjeta vezanih za zdravlje te razgovarati sa kompetentnim stručnjacima.
Lokalna koordinatorica:
Mihaela Martinčić, prof. pedagogije
programzdravogzivota012014a
programzdravogzivota012014b
programzdravogzivota012014c
programzdravogzivota012014d
programzdravogzivota012014e
Natrag
