AKTUALNO

KK Donji Kraljevec : KK Dubravčan  83 : 47 ( 23 : 8, 25 : 11, 19 : 16, 16 : 12 )
KK Dubravčan :  Klipić Karlo 5, Igrec K. Ujlaki B. 7, Klipić Krešo, Raić F. 8, Jakupak P. 9, Ribić B. 2, Krušelj V. 12, Miser I. Miser S. 4,  Trener: Krušelj Kristijan
Znali smo da će biti teška utakmica, naime momčad Donjeg Kraljevca jedan od glavnih favorita za osvajanje lige. Nedostatak treninga zbog zauzetosti dvorane protekli tjedan, slaba tjelesna pripremljenost igrača, slaba uigranost ekipe i još nekoliko bitnih faktora mogu biti izlika za (pre)veliki poraz u Donjem Kraljevcu ali ne postoji opravdani razlog za nikakvu borbenost i htijenje za nadmetanjem s protivnikom. Već od početka utakmice domaćin preuzima inicijativu i do poluvremena nam odlazi na +29. Mi u problemima većinom sami sa sobom, loša obrana, nikakva motivacija, loš šut zbog nedostatka snage te svađe sa sucima rezultiraju dominacijom domaćina. U nastavku stavljaju u nižu brzinu te im u tom periodu uspijevamo tek donekle parirati za konačnih -36.
Slijedi nam još jedno teško gostovanje kod prošlogodišnjih prvaka Globetke, momčad koju smo prošle godine dobili na njihovom terenu.
Uz pravi pristup i borbenost možda upišemo i prvu pobjedu ove sezone.