Nogometaši u zadnjim minutama iščupali remi - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U 3. kolu natjecanja u II međimurskoj ligi skupina A, nogometaši NK“Dubravčan“ su remizirali na Krbulji s NK“Budućnost“ Miklavec. Naši loše krenuli u utakmicu i gosti već na polovici prvog poluvremena vode s 2:0. Naši smanjuju golom Silvija Šulja, međutim gosti pred sam kraj prvog poluvremena postižu pogodak te  na odmor odlaze s dva gola prednosti. Gosti iz Miklavca vodili su 3:1 do pred sam kraj susreta, kada naši u furioznoj završnici postižu 2 pogotka i izbjegavaju poraz.
Iduće kolo „Dubravčan“ gostuje u Dekanovcu kod tamošnje „Mladosti“. Utakmica se igra u nedjelju,  11.09.2016.  s početkom u 16:30 sati.

Sastav: Matej Jakovljević, Emil Štefić, Nikola Blažinčić, Dominik Jadan -kapetan, Lovro Balažinec, Miroslav Lovrek, Ivan Hajdinjak, Dalibor Međimurec, Silvio Šulj, Tomislav Štrok, Niko Pahek,       - rezerve Goran Posavec, Damir Ribić, Dejan Švenda, Mateo Pongrac, Karlo Hraščanec i Ivan Horvat.
 Ušli u igru:  u 27. min Goran Posavec umjesto Dalibora Međimurca , 46. min Ivan Horvat i Karlo Hraščanec  umjesto Emila Štefića i Dominika Jadana, 55. min Dejan Švenda umjesto Nike Paheka,    70. min Mateo Pongrac umjesto Ivana Hajdinjaka.

Strijelci 0:1 11. minuta Jezernik Robert, 0:2 23. min Jezernik Robert, 1:2 26. min Šulj Silvio, 1:3 43. min Majerić Krunoslav, 2:3 80. min Švenda Dejan, 3:3 89. min Horvat Ivan.