U derbiju začelja Vidovčan bolji od Dubravčana - Općina Donja Dubrava
Disable Preloader

Novosti

U susjednom derbiju odigranom na sportskom parku „Kalanica“ u Donjem Vidovcu, domaćin NK Vidovčan pobijedio je naš NK Dubravčan rezultatom 2-0. Domaćini su od samog početka utakmice ušli čvrsto i sa željom za pobjedu, dok se za Dubravčan to ne može reći. Čast pojedincima koji uvijek pruže maksimum, ali većina igrača Dubravčana nije jednostavno bilo na svojem nivou. U prvom poluvremenu naši igrači nisu stvorili niti jednu ozbiljnu priliku za pogodak. Da stvar bude još gora, iz jedne nesmotrene situacije zabijamo sami sebi gol u 21 minuti. Tim rezultatom odlazi se na odmor. Drugo poluvrijeme donijelo je dosta prilika na oba dvije strane, Dubravčan ima 3 izgledne šanse za gol ali napadači nisu precizni. Na samom kraju utakmice u 85 minuti, domaćini preko Herman Matije postižu svoj drugi pogodak za konačni rezultat 2-0. Utakmicu je pratilo oko tristotinjak gledatelja.
U sljedećem 22. kolu NK Dubravčan na Krbulji ugošćuje NK Mladost iz Svete Marije, koja je u ovom kolu pobijedila NK Graničar Novakovec, te se trenutno nalazi na 4.mjestu prvenstvene tablice.

Za NK Vidovčan su igrali :
Kranjec Denis, Horvat Zoran, Ivan Friščić, Hujs Dalibor, Pišpek Nikola (68´ umjesto Petrić D.), Ujlaki Vinko (88´ umjesto Lukša D.), Matulin Mario, Nemet Dino (66´ umjesto Nemet Danijel), Friščić Dominik (79´ umjesto Herman M.), Škoda Hrvoje, Herman Mihael (90´ umjesto Čmrlec L.).

Klupa: Lukša Leon, Nemet Danijel, Petrić Dorian, Lukša Damir, Herman Matija, Čmrlec Leonardo.
Trener : Ujlaki Damir

Za NK Dubravčan su igrali :

Fabić Filip, Štefić Emil (33´ umjesto Jadan Damjan), Međimurec Dalibor, Jakupak Alen (40´ umjesto Hajdinjak Ivan), Horvat Ivan, Jadan Dominik, Lukša Danijel, Švenda Dejan (47´ umjesto Pongrac Mateo), Brkić Bojan, Brljak Benjamin, Matotek Damir.

Klupa: Međimurec Tomica, Jadan Damjan, Hajdinjak Ivan, Hajdinjak Denis, Pongrac Mateo.
Trener : Maretić Damir

Suci : Posedi Radovan, Novak Robert, Filipašić Dominik, Sokač Vlado – delegat.

1/4 KUP MNS-a – SENIORI, igra se u srijedu 09.04.2014, 16.30 sati
NK Šenkovec – NK Dubravčan

Rezultati ostalih kategorija NK Dubravčan :
LIMAČI              NK Dubravčan – NK Graničar (N.)                                 odgođeno
ML.PIONIRI       NK Dubravčan – NK Mladost (Pal.)                              0-4
JUNIORI           NK Dubravčan – NK Vidovčan                                       7-2
VETERANI        NK Dubravčan (G. Dubrava) – NK Dubravčan               1-5